Gorąca linia

Masz ciekawą informację? Napisz!

Turystyka

27 września – Światowy Dzień Turystyki

27 września – Światowy Dzień Turystyki

2019-09-27 12:57 120

Polacy coraz częściej wybierają turystykę jako sposób spędzania wolnego czasu. Co więcej, jak wskazują statystyki, z roku na rok rośnie liczba osób decydujących się na wyjazdy zagraniczne. Z dostępnych danych wynika, że jest ich dwanaście milionów rocznie. Wędrujemy po wielu krajach i regionach, w których panuje różna sytuacja polityczna, społeczna czy zdrowotna. Niezależnie gdzie wyjeżdżamy pamiętajmy, że udany wyjazd to przede wszystkim bezpieczny wyjazd.

Więcej
Zlot Morsów w Mielnie

Zlot Morsów w Mielnie

2019-02-11 12:45 313

W dniach 08-10.02.2019 członkowie Złocienieckiego Klubu Morsów uczestniczyli w XVI Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie. Na zlot nad Morzem Bałtyckim wybrało się kilka tysięcy miłośników kąpieli w lodowatej wodzie z całej Polski.

Więcej
Atrakcyjniejszy Szlak Kajakowy Drawy i Korytnicy

Atrakcyjniejszy Szlak Kajakowy Drawy i Korytnicy

2019-02-08 14:11 395

Projekt partnerski Stowarzyszenia LOT ,,Wokół Drawy” i Gmin Czaplinek, Drawno, Drawsko Pomorskie, Mirosławiec i Złocieniec. 7 lutego 2019 roku Pan Stanisław Cybula starosta drawski spotkał się z Panem Andrzejem Górskim Prezesem Stowarzyszenia Lokalnej Organizacji Turystycznej Wokół Drawy, który przedstawił założenia projektu ,,Papieski Szlak Kajakowy Drawy i Korytnicy”

Więcej

Najnowsze komentarze

Dyliżansem do Kalisza Pomorskiego
Widać zasada małpy z brzytwą już dzi...
~Aneta
Dyliżansem do Kalisza Pomorskiego
Ostatnia sesja rady dostepna na YouTube,...
~Frodo