To wielka strata dla Łobza, tracimy dobrego fachowca - powiedział burmistrz Łobza Piotr Ćwikła o swoim byłym już zastępcy, podczas inauguracyjnej sesji w Drawsku Pomorskim - Lepszego człowieka, lepszego profesjonalisty niemgliście znaleźć.

Jak dowiadujemy się od byłych już współpracowników Krzysztofa Czerwińskiego nowy burmistrz Drawska Pomorskiego to człowiek przyjazny i komunikatywny a ponadto zna 3 języki obce - angielski, niemiecki oraz rosyjski. Najważniejszą jednak cechą jaką wyróżnia nowego burmistrza Drawska Pomorskiego jest bezwarunkowe oddanie się pracy.

Zapowiada się początek współpracy Łobza z Drawskiem Pomorskim ale i również z innymi gminami w regionie co potwierdza w wypowiedzi sam nowy Burmistrz Drawska Pomorskiego.

Krzysztof Czerwiński w drugie turze wyborów samorządowych uzyskał blisko 63% poparcie mieszkańców Gminy Drawsko Pomorskie. Podczas dzisiejszej inauguracyjnej sesji odebrał akt mianowania.
Sesja odbyła się dopiero teraz, bo z początkiem roku gmina Drawsko Pomorskie została powiększona o część, zlikwidowanej przez rekordowe zadłużenie, gminy Ostrowice.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Jasyk [Onet Express]