27 listopada 2019 r. Klub Seniora w Czaplinku świętował jubileusz 20-lecia istnienia. Obchody stały się okazją do licznych wspomnień oraz podsumowania dokonań Klubu.

We wspomnieniach nie zabrakło nazwisk byłych i obecnych , działaczy ale przede wszystkim nie zabrakło ważnych dla Klubu wydarzeń.

Prezesem Zarządu Klubu Seniora od 20 lat jest Pani Krystyna Wójtowicz. To dzięki Pani Prezes i osobom, które skupiła wokół siebie, działalność Klubu przyjmuje tak wiele ciekawych form, niezwykle twórczych i mobilizujących do działania.

20 lat istnienia to nie tylko piękny Jubileusz, ale także czas poważnych podsumowań - czas oceny efektów własnej pracy, ale także czas wytyczania nowych ścieżek podkreśliła w swym wystąpieniu Pani Krystyna Na Jubileuszowych uroczystościach nie mogło zabraknąć lokalnych władz samorządowych.
Swoją obecnością zaszczycił gospodarzy Starosta Drawski Stanisław Cybula, który przekazał na ręce Pani Prezes list gratulacyjny z życzeniami dalszej owocnej działalności, oraz Sekretarz Powiatu Katarzyna Getka gratulując dotychczasowej bardzo intensywnej i różnorodnej działalności na rzecz lokalnej społeczności seniorskiej, życząc dalszej dobrej współpracy z włodarzami Powiatu.

Podczas spotkania seniorzy prezentowali swój dorobek artystyczny i talenty aktorskie, a czas umilał wszystkim zespół ,,Music Trio” z Czaplinka.

Tekst : Anna Bujkiewicz